Belépés
Felhasználónév
 
Jelszó
 
Hírek, aktualitások
2017.05.22.
Varga Zoltán vendégprofesszor
Varga Zoltán, hasonlóan a 2015. és 2016. évhez, idén is római Sapienza Egyetemen kutató vendégprofesszora.
2012.11.17.
Kicsiny Richárd doktori védése
Kicsiny Richárd munkatársunk 2012. június 1-én sikeresen megvédte „Napkollektoros rendszer energetikai alapú szabályozása” c. doktori értekezését.
2012.03.24.
Székely László doktori védése
Lépcsősfüggvény-együtthatós másodrendű differenciálegyenletek stabilitása
2012.03.24.
Veres Antal doktori védése
Kettős trigonometrikus Fourier-sorok és Walsh-Fourier-sorok abszolút konvergenciája
2011.03.15.
Szent-Györgyi Albert-díj dr. Varga Zoltánnak
A Magyar Kultúra Napja alkalmából dr. Varga Zoltán, a Gépészmérnöki Kar tanszékvezető egyetemi tanára Szent-Györgyi Albert-díjban részesült.
Munkatársaink
Dr. Székely László egyetemi docens, tanszékvezető szekely.laszlo@gek.szie.hu 28/522-000/1414


Dr. Varga Zoltán professzor emeritus Varga.Zoltan@gek.szie.hu 06 28-522-041, 06 28-522-000/1411

Dr. Kósa András professzor emeritus Kosa.Andras@gek.szie.hu


Dr. Sebestyén Zoltán egyetemi docens Sebestyen.Zoltan@gek.szie.hu

Gődényné dr. Hajdu Gabriella adjunktus Godenyne.Hajdu.Gabriella@gek.szie.hu 06 28-522-000/1415

Dr. Kicsiny Richard adjunktus Kicsiny.Richard@gek.szie.hu +3628522000/1414

Dr. Pataki Gergely adjunktus www.math.bme.hu/~pataki pataki.gergely@gek.szie.hu

Dr. Veres Antal adjunktus veres.antal@gek.szie.hu

Dékány Éva tanszéki mérnök Dekany.Eva@gek.szie.hu

Dr. Szabó Béla egyetemi docens Szabo.Bela@gek.szie.hu